W Gliwicach od początku zeszłego roku powstały 3 nowe osiedla wybudowane przez deweloperów. Cechuje je dobra lokalizacja, nowoczesność, komfort, bezpieczeństwo, funkcjonalność. Budynki wykonane z wysokiej jakości materiałów budowlanych. Nowe osiedla to Bursztynowe 2,  Paryskie, Glivia.
Cechy standardowe nowych mieszkań w Gliwicach.

Mieszkania na parterze posiadają ogródki. Na wyższych kondygnacjach wyposażone są w balkony, loggie, duże tarasy. Tereny siedli są ogrodzone               z parkingami podziemnymi i naziemnymi miejscami postojowymi, place zabaw dla dzieci.

Charakterystyka osiedla Bursztynowe 2

Osiedle to oddaje swoje mieszkania do użytku od początku zeszłego roku. Do kupienia są nadal mieszkania w segmencie F.   Osiedle składa się z 3 segmentów.  Budując to osiedle kładziono nacisk na energooszczędność budynków, nowoczesne instalacje techniczne, materiały budowlane składające się       z naturalnych silikatów zapewniających dobrą akustykę, dobry przepływ powietrza, odpowiednią temperaturę w pomieszczeniach i wilgotność. W pobliżu powstanie parterowy budynek z częścią handlowo-usługową. Firma oferuje bezpłatnie pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego  z udziałem radcy kredytowego.

Czym wyróżnia się osiedle Paryskie?

Firma ta posiada 5 budynków mieszkalnych połączonych ze sobą nowoczesną klatką schodową. Na osiedlu tym  znajdują się kawalerki, mieszkania 2,3-pokojowe, mieszkania z tarasami. W pobliżu znajduje się dużo punktów usługowych. Spokój i ciszę będą zapewniały ekrany dźwiękochłonne. Wszystkie klatki będą posiadały monitoring, a w mieszkaniach parterowych będą zamontowane rolety zewnętrzne. Każde mieszkanie wyposażone jest w skrzynkę multimedialną.

Jakie jest osiedle Glivia?

Wyróżnia  się niespotykana architekturą. Budynki składają się z 5 pięter. Mieszkania tego osiedla to 1,2,3 lub 4 pokojowe. Mimo, że osiedle położone jest w centrum miasta to inwestorzy  potrafili nadać temu miejscu ciszę i spokój.

Każda wymieniona wyżej firma posiada stronę internetową dzięki, której możemy zobaczyć jakie mieszkania są do kupienia.